Apie mus

Aistra menui ir namų estetikai

ISTO interjero namai, aukščiausios klasės baldų gamintojų atstovai atvėrė meno ir stalo estetikos erdvę -
ARTable by ISTO.
Tai krištolo, sidabro ir porceliano indų bei stalo įrankių oazė, apjungianti išskirtinius ir pripažintus pasaulio gamintojus, kuriuos vienija ilgametės gamybos tradicijos bei unikalus požiūris į prabangą, estetiką ir dizainą.

Aristokratiška prabanga

Stalo meno žinovai ARTable by ISTO didžiuojasi galėdami pristatyti europietiško porceliano išradėją – vokiečių kompaniją MEISSEN, kurios gaminiai skirti aristokratiškos prabangos gerbėjams.
Ši kompanija prieš daugiau nei tris šimtmečius sugebėjo įminti porceliano gamybos paslaptį. Šiandien MEISSEN porceliano manufaktūra yra išsaugojusi lyderiaujančias pozicijas tarp tikrojo rankų darbo porceliano gamintojų. Be to, ši kompanija tapusi Vokietijos kultūrinio paveldo dalimi ir reprezentuoja turtingą šios šalies meninį palikimą.

Prancūziškos elegancijos standartai

Prancūzų porceliano gamintojas – BERNARDAUD pasitelkdamas seniausias gamybos tradicijas, garsiausių dizainerių bei menininkų patirtį savo kolekcijas dedikuoja šiuolaikiškam gyvenimo būdui bei funkcionalumą vertinančiam žmogui.
Garsus prancūzų mados namų prekinis ženklas CHRISTOFLE prancūziškos elegancijos standartus perteikia ir stalo įrankių kolekcijose. Bendradarbiaudami su garsiausiais pasaulio dizaineriais formuoja visiškai naują supratimą apie stalo įrankių misiją ir estetiką.
SAINT-LOUIS krištolas visame pasaulyje laikomas tikros prancūziškos elegancijos ir stiliaus standartu, o kiekvienas gaminys atspindi nepaprastą meistriškumą bei milžinišką kūrybinį potencialą.
Dar vienas prancūzų krištolo pasididžiavimas – BACCARAT buvo įkurta 1764 metais su karaliaus Liudviko XV leidimu. Krištolas sužavėjęs įvairių pasaulio šalių monarchus, kunigaikščius ir prezidentus.

Meistriškumo pavyzdžiai

Kompanija MOSER neatsitiktinai vadinama „krištolo karaliumi“. Ir ne tik dėl karališkųjų asmenų palankumo šiam nepaprasto grožio krištolui. Keletą šimtmečių saugoma „Moser“ krištolo sudėtis remiasi tradiciniu „Bohemijos krištolo“ receptu. Bešvinis, natrio-kalio metalo oksidų turintis krištolas reikalauja ypatingų apdirbimo technologijų, kurias tobulai yra įvaldę iš kartos į kartą savo patirtį perduodantys kompanijos meistrai. Ypatingo patvarumo, akinančio blizgesio, žaižaruojančių spalvų „Moser“ krištolas atskleis nepaprastą gėrimų skonį bei taps nepakartojama interjero puošmena.