Haviland

„Haviland“ porceliano istorija prasidėjo 1842 metais, kai David Haviland pradėjo gaminti porcelianą Prancūzijoje, Limonžo mieste. Iš pradžių porcelianas buvo perkamas iš Limonže esančių manufaktūrų, ir dekoruojamas Paryžiuje. 1865 m. Haviland įsigijo savo manufaktūrą ir pradėjo samdyti bei mokyti vietinius dekoratorius, kad užbaigtų porceliano gaminimo procesą vienoje vietoje. Šiandien modernizuota manufaktūra „Haviland Company“, gamina aukščiausios kokybės ir unikalaus dizaino porcelianą, o Limožo miestą pavertė pasauliniu porceliano meno lopšiu.

Kolekcijos

Le Brésil

Kolekciją atskleidžia dešimt spalvų ir matinis auksas, kuris padeda suformuoti įspūdingą augalinį raštą. Fantastiškas ir tuo pačiu itin detalus Brazilijos kraštovaizdis, kurį gamintojas interpretuoja pasteline rožine spalva ir suteikia tam tikro poetiškumo ir romantikos įvaizdį. Tradicinius porceliano gamintojo gestus ir žinias sustiprina raštų subtilumas, pagal istoriniais paminklais išvardytas lentas, naudojamas Maison Zuber tapetams kurti. Šiai kolekcijai pasirinktas panoraminis dizainas, kurį 1862 m. sukūrė „Zuber“ gamintojas. Tikras kvietimas keliauti, jis išaukština šios šalies atogrąžų charakterį, prisodrintą vienos už kitą gausesnės floros ir faunos. Gausių ir kerinčių kraštovaizdžių fone, šios kolekcijos kūriniai demonstruoja įspūdingus rafinuotus meno kūrinius.

Infini

Ikoniška ir viena iš populiariausių Maison Haviland kolekcijų. Infini atskleidžia modernią ir nesenstančią graviūrą. Šis raštas su kontrareljefiniu graviravimu atspindi Haviland filosofiją: elegancijos ir modernumo darną. Infini išryškina gražiausius meistrų meno gestus.

Souffle d’Or

Rafinuotumu ir elegancija dvelkianti Souffle d’Or, tarsi krintančių žvaigždžių lietus nusėja šios kolekcijos kūrinius. Spalvų derinys ir kintantis rašto intensyvumas padeda sukurti pulsuojantį šviesos efektą, kuris sklinda ir spinduliuoja aukso dulkėmis. Užburkite stalą mirgančiu žvaigžių lietaus motyvais.

Gamintojo svetainė