Moser

Viena seniausių bei autoritetingiausių Europos krištolo gamintojų kompanijų „Moser“ buvo įkurta 1857 metais Čekijos mieste Karlovy Vary (tuo metu – Karlsbadas). Šis regionas ištikimiems krištolo gerbėjams yra žinomas kaip Bohemija. Gamtos išteklių turtingas kraštas jau nuo XIII amžiaus stebino pasaulį nuostabiais stiklo kūriniais ir nagingais meistrais. „Moser“ kompanijos įkūrėjas, gabus graveris bei verslininkas Ludwigas Moseris, dėl savo begalinio talento sugebėjo kuklias dirbtuves paversti didžiule imperija, kurios gaminiais nepaliauja žavėtis iškiliausi bei įtakingiausi pasaulio veikėjai.
Dėl savo meninės vertės, aukščiausios kokybės, išskirtinių plataus spektro dekoravimo bei graviravimo technikų, „Moser“ produkcija jau nuo XIX amžiaus pabaigos skynė laurus pasaulinėse parodose. 1873 metais Vienoje pelnytas aukso apdovanojimas tapo tramplinu į didesnį pripažinimą – Moser buvo pasirinktas garbingu Vienos imperatoriškųjų rūmų krištolo tiekėju. Būdamas Austrijos-Vengrijos imperatoriaus Franzo Josefo numylėtiniu, „Moser“ visos imperijos mastu buvo pripažintas prestižiškiausiu krištolo gamintoju.

Moser kolekcijos

JEWEL

Per ilgus metus ištobulintas Moser meistriškumas, krištolas ir taurusis metalas. Šiuos tris elementus apjungia Jewel kolekcija. 24 karatų aukso žiedas sujungia elegantišką kojelę ir taurę, kurios forma nepriekaištingai atskleidžia bet kurio gėrimo skonį ir aromatą.

Kubism

Kolekcija sukurta Plesl Rony 2009 metais. Visame pasaulyje žinomas bohemiškasis kubizmas švenčiamas dėl jam būdingų skaldytų paviršių architektūroje ir skulptūroje. Šis stilius įkvėpė Plesl Rony kurti kolekciją. Visa 'Kubismus' linija atstovauja nereguliarias formas, išgaunamas tik meistrišku rankų darbu. Tokiu būdu kiekvienas kūrinys yra originalus.

Arctic

Vazos, dubenėliai ir maži dubenėliai išlaiko natūraliausias stiklui formas. Šalti berilo, akvamarino ar skaidraus kristalo atspalviai pabrėžia įspūdingą paviršiaus struktūrą, kurią krištolo meistras sukūrė vadovaudamasis savo jausmais ir vaizduote. Kad ir kokią vazą ar dubenį pasirinktumėte, jūsų namus papuoš nepakartojamas originalas.

Gamintojo svetainė