Bernardaud

Prancūzų porceliano gamintojas BERNARDAUD savo istoriją pradėjo 1863 m. Nuo pat įkūrimo pradžios BERNARDAUD nepaliaujamai gilinasi į porceliano medžiagiškumą. Pasikliaudama tradicinėmis porceliano gamybos žiniomis bei pasitelkdama inovatyvias technologijas, kuria porceliano kolekcijas skirtas ne tik stalo meno žinovams, bet ir šiuolaikinį gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms. Bendradarbiaudama su žinomais dizaineriais, menininkais ir nusipelniusiais virtuvės virtuozais, BERNARDAUD kuria funkcionalias kolekcijas, kuriose šios srities profesionalai moderniai atspindi Prancūzijos kultūros paveldą, itin pabrėždami porceliano kokybę. Novatoriški dizaineriai prie subtilių spalvų ir raštų prisiliečia moderniu braižu, taip išgaudami tobulą sąskambį tarp šiuolaikiško dizaino ir klasikos. Unikalaus dizaino porceliano gaminiai leidžia kitomis akimis pažvelgti į tarsi visiems gerai pažįstamą porcelianą. Taip pat Bernardaud kompanija atranda naujus ir intriguojančius porceliano pritaikymo būdus bei galimybes.

Kolekcijos

Versailles

Šventinė Versalio sodų pasaka įamžinta Barnardaud porceliano piešiniuose. Tai paveikslai nukeliantys į karaliaus Liudviko XIV, prancūzų kultūros ir meno suklestėjimo laikus.

Ecume

Putojančių vandens purslų, jūros putų įkvėpta Ecume kolekcija, tai dekoratyvi, šiuolaikiška ir tuo pačiu itin elegantiška stalo dekoro puošmena. Tikras Bernardaud kūrybos ir meistriškumo derinys, padedantis sukurti modernų ir poetišką stalo meną.

Sol

Auksiniai spinduliai, papuošę kiekvieną Bernardaud Sol kolekcijos gaminį, sukuria nenuspėjamą saulės šviesos ir atspindžių žaismą. Skirtingų spindulių ritmo derinimas, padeda sukurti žaismingus serviruojamo stalo derinius.

Constance

Tradiciniu Bernardaud porceliano puošybos motyvu tapęs ąžuolo lapų ir ąžuolo gilių raštas, puoštas tamsiai žalia spalva, neša subtilią žinią. Tai ilgo gyvenimo, jėgos ir taurumo simbolis. Subtilūs gamtos motyvai ir dailūs aukso akcentai, derės dekoruojant gausią šventinę ar jaukią šeimos vakarienę.

Gamintojo svetainė