Robbe & Berking

1874 metais įkurtai vokiečių kompanijai vadovavo jau penkios kartos. Per šį laikotarpį nedidelis sidabrakalystės verslas transformavosi ne tik į didžiausią Vokietijos sidabro ir stalo įrankių gamintoją, bet ir tapo pripažintu ženklu tarptautiniu mastu. Stalo įrankiai ir aksesuarai pažymėti R&B ženklu gerbėjų ir žinovų laikomi nepakartojamu šedevru.
Daugelį šios kompanijos kolekcijų galima sutikti garsiausiuose pasaulio muziejuose. Kaip pavyzdys kolekcijos „Alta“ peiliai sukurti Wilfried Moll 1982 m. eksponuojami Londono „Viktorijos ir Alberto“ muziejuje taip pat Niujorko moderniojo meno muziejuje.

Kolekcijos

Martelé

Martelé kolekcija buvo pradėta gaminti siekiant pažymėti 125-ąsias sidabro manufaktūros metines. Kolekcijos pamatas, tai daugybės sidabrakalių patirtis, kurią saugojo ir puoselėjo ištisos sidabrakalių kartos. Subtilus kalimo būdas sukuria švelniai išlenktus kampus, kurie šimtus kartų atspindi šviesą. Martelé stalo įrankių paviršius mirga kaip raibuliuojanti jūra ir užburia sidabro meistystės galia.

12

12 Meter America's Cup jachtos jau daugiau nei 100 metų buvo buriavimo elegancijos ir grožio pavyzdys. Šiandien Robbe & Berking Classics laivų statykla tapo prabangių virš 20 metrų ilgio jachtų Meka. Kolekcija 12, tai sidabrinis atminimas, kurios pavadinimas nekelia abejonių dėl grakščių linijų kilmės.

ALTA

Alta, tai formos triumfas. Daugybė tarptautinių dizaino apdovanojimų pabrėžia šio dizaino ikoniškumą. Puikus šiuolaikinės sidabrakalystės pavyzdys ir genialus paprastumas.

Classic-Faden

Kiekviena Classic-Faden detalė dar kartą patvirtina nesenstančio dizaino tobulumą ir kokybę. Sidabro dirbiniai raižyti ne tik priekyje, bet ir gale, pabrėžia Robbe & Berking meistriškumą. Classic - Faden kolekcija puikiai tiks prie tradicinio stiliaus porcelianu serviruojamo stalo ir kūrybiško, šiuolaikiško serviravimo interpretacijų.

Gamintojo svetainė