Lladro
Lladró, tai trijų brolių Juano, José ir Vicente Lladró aistros porcelianui istorija. Kūrėjai porceliano meną pavertė gyvenimo būdu ir sugebėjo savo rankomis sukurti tikrą porceliano kūrinių imperiją.
Ispanijoje, Almaseros kaime, netoli Valensijos, 1953 metais įkurtoje įmonėje, pirmiausia buvo gaminamos vazos ir ąsočiai, tačiau jau netrukus buvo pereita prie porceliano figūrėlių, kurios ilgainiui ir išgarsino šią įmonę. Kiekvienas Lladro kūrinys yra tikras meilės savo darbui atspindys, o skulptoriai pasitelkdami ir vis tobulindami įgūdžius, su kiekviena kolekcija atskleidžia meninę viziją. Lladro porcelianinės figūrėlės eilę metų buvo populiarios ir kaip įvairių švenčių dovanos, ir kaip kolekcionuojami daiktai. Platus stilistinis motyvas ir meistriškumas atveria plačias namų dekoro perspektyvas, nuo itin klasikinio iki ypač minimalistinio ar modernaus.
Lladro kolekcijos
Classics
Sentimentais, jausmais, pasakų ir sakralaus pasaulio motyvais perpinta Lladro klasikinių porcelianinių figūrėlių kolekcija. Delikatus dėmesys porceliane įamžintoms detalėms, kurios perteikia trapias gyvenimo akimirkas ir neregimo pasaulio begalybę. Būtent šio stiliaus kūrybos darbai ilgainiui išgarsino Lladro prekinį ženklą.
Guest
Tai ispanų menininko Jaime Hayon kūrinys, skirtas Lladró Atelier kolekcijai The Guest. Šią kolekciją inicijavo prekės ženklo idėjų laboratorija ir kiekvienais metais žymiausi menininkai iš viso pasaulio kviečiami adaptuoti šį unikalų personažą, atspindint savo kūrybinį stilių. The Guest kūrinių serijoje jau atskleistos mados dizainerio Paul Smith, japonų dizaino komandos Devilrobots, amerikiečių menininko, karikatūristo Gary Baseman, Tim Biskup, iliustratoriaus Rolito - Rolitoland ir pačio Jaime Hayon meninės interpretacijos.
Origami
Gyvūnų karalystė, tai neaprėpiamas įkvėpimo kūrybai šaltinis. Tai patvirtina spalvinga Origami kūrinių kolekcija. Kūrybiškas požiūris į porcelianą su Origami kolekcija apjungia Japonijos meną ir didingą gyvūnijos pasaulį.
Dekoratyvinis apšvietimas
Lladro praplečia porceliano pasaulį. Kūrybiškas požiūris į interjerą padeda apjungti trapiausius elementus - porcelianą ir šviesą. Taip dekoratyvinis namų dekoras virsta ypatingu.