Quagliotti

Kompanijos įkūrėjas Vincenzo Quagliotti savo karjerą pradėjo tekstilės įmonėje, kurią 1933 metais įsigijo su dar dviem partneriais. Nuo tada prasidėjo didžioji kelionė į tekstilės industriją.
1955 metais Vincenzo su savo sūnumis Ennio ir Nanni įkūrė naują gamyklą, kuri nulėmė šio prekės ženklo sėkmę iki šių dienų. Su naujos gamyklos atsiradimu išsiplėtė kompanijos asortimentas, todėl savo klientams kompanija galėjo pasiūlyti rankų darbo patalynę, chalatus, staltieses.
„Quagliotti“ kompanija žinoma visame pasaulyje. Šią kompaniją ypač pamėgę prancūzai, šveicarai, tai liudija, jog išskirtiniai ir prabangūs audiniai puošia prabangiausių viešbučių ir restoranų stalus ir miegamojo kambarius.

Miegamojo tekstilė

Quagliotti prasideda nuo ypač aukštos kokybės, grynų, dvigubai susuktų medvilninių arba lininių siūlų, kurie gali būti perpinami kašmyru. Naudojant šiuos siūlus, tekstilė audžiama sertifikuotomis staklėmis, atskleidžiant audinių kokybę ir gamybos meistriškumą.

Svetainės tekstilė

Quagliotti dėmesys detalėms, tradicijoms ir audinių kokybei suteikia skirtingoms namų erdvėms jaukumo ir gyvybės. Audinių spalvos ir tekstūros derinamos su interjero stiliumi dar labiau sustiprina emocijas ir motyvus.

Gamintojo svetainė