Lalique

Lalique – visame pasaulyje puikiai žinoma krištolo, išskirtinių kvepalų, namų kvapų bei baldų manufaktūra. Garsus stiklo meistras René Lalique savo vardo kompaniją įkūrė dar 1888 metais Prancūzijoje. Jis pradėjo nuo papuošalų gamybos ir padarė perversmą to laikotarpio juvelyrinių dirbinių stiliuje, buvo vadinamas šiuolaikinių papuošalų išradėju. Visgi per pirmuosius kelis dešimtmečius Lalique kompanija geriausiai žinoma tapo dėl meniškų stiklo šedevrų. Vadovaujant Marcui Lalique, René Lalique sūnui, manufaktūra pradėjo krištolo erą ir daug dėmesio skyrė modernizacijai. Šiandien šio prekės ženklo vizija yra pratęsti savo pradininko požiūrį į unikalų krištolo meno pasaulį.

Lalique gaminiai yra itin prabangūs ir aukštos kokybės. Unikalus dizainas dažnai yra įkvėptas antikos ir japonų kultūros, Art Deco stiliaus, supančios floros ir faunos. Vieną krištolo gabalėlį paversti meno kūriniu prireikia net 40-ties žingsnių ir daugybės rankų prisilietimo. Menininkai ir meistrai, tarp kurių yra net septyni geriausi Prancūzijos amatininkai, kurdami Lalique produktus vadovaujasi per daugiau nei šimtmetį patikrintomis taisyklėmis. Taip sukuriami nepriekaištingos kokybės ir išskirtinio grožio bei meninės vertės kūriniai.

Kolekcijos

100 Points

„Graži, bet funkcionali“ – taip 100 Points kolekciją apibūdina tarptautinį pripažinimą pelnęs vyno kritikas James Suckling.

100 Points pavadinimas kilo iš vyno vertinimo sistemos ir tuo pačiu apibūdina šiuolaikišką dizainą bei precizišką kūrėjų darbą. Skaidraus krištolo ir satino raižinių darna atspindi išpuoselėtas Lalique manufaktūros tradicijas ir stilių.

Bacchantes

1927 metais beribė René Lalique vaizduotė ir kūrybinis genialumas paskatino sukurti Bacchantes vazą. Ikoniškame dizaine vaizduojamos šokančios gamtos jėgų dievo Dioniso tarnaitės. Ryškių, moteriškų formų šokėjos juosia vazą ratu ir sukuria neįprastą, tačiau itin įsimintiną Lalique meno kūrinį.
Nuo pat pirmojo išleidimo Bacchantes vaza buvo pagrindinis Lalique kolekcijų elementas. Ilgainiui Bacchantes tapo tikra Lalique ikona ir meistriškumo simboliu. Itin plati šių ikoninių vazų serija traukia kolekcionierių dėmesį visame pasaulyje.

MERLES ET RAISINS

1928 m. René Lalique sukūrė Merles & Raisins dekorą, kuris iš pradžių buvo sukurtas iš presuoto stiklo sidabro fone ir puošė legendinio Orient Express traukinių vagonų raudonmedžio dirbinius. Šiandien Lalique iš naujo interpretuoja šį simbolinį kūrinį naujomis išraiškomis per vazas ir dubenį. Taigi brangus Namų kultūros paveldas atgyja labai šiuolaikiškomis formomis.

Žvakės ir namų kvapai

Lalique kvapų odisėja, tai kvapų ir dekoravimo meno pasaulis. Atraskite kerinčio krištolo ir prabangiausių kvapų natas.

Dekoras ir apšvietimas

Įvaldyta krištolo meno galia atveria neribotas namų dekoro galimybes ir individualius sprendimus išskirtinių namų interjerui ir dekorui. Nuo subtilių elementų vonios kambaryje, durų dekoruotų krištolo rankenomis, krištolinių baldų, kojelių ar sietynų.

Gamintojo svetainė