Dibbern

Pirmieji Dibbern prekės ženklu pažymėti porceliano gaminiai, dienos šviesą išvydo XIX amžiaus viduryje Vokietijos mieste Hamburge. Nedidelės gamyklos įkūrėjas Berndas T. Dibbernas, vedamas didelės aistros baltuoju auksu vadinamam porcelianui, turėjo nepaprastai stiprų tikėjimą šios medžiagos ateitimi. Ir neklydo. Per kelis dešimtmečius kompanija Dibbern tapo premium klasės pasaulinio pripažinimo sulaukusiu prekės ženklu. Subtilia prabanga dvelkiančiuose kaulinio porceliano induose serviruojami patiekalai virsta nepakartojamais gastronomijos šedevrais.
Kompanijos Dibbern ilgametės, sėkmingos veiklos paslaptimi, dažniausiai yra įvardijamos ištobulintos gamybos technologijos ir unikalus, laikui ir mados pokyčiams nepavaldus dizainas. Tačiau T. Dibbernas visus nuopelnus priskiria plonajam kauliniam porcelianui ir nepaprastoms jo savybėms.
Laikydamiesi filosofijos, kad stalo serviravimo elementai tėra scena, kurioje yra pateikiamas maistas, Dibbern meistrai didžiausią dėmesį skiria porceliano išskirtinėms savybėms pabrėžti. Itin daug dėmesio tenka gaminio permatomumui, lygumui, spindesiui, ir be abejo - atsparumui. Į sėkmės olimpą „Dibbern“ pradėjo kopti dar 1980-aisiais, pristačiusi itin daug dėmesio sulaukusią porceliano kolekciją Solid Color. 1984 metais Frankfurte Solid Color išskirtinumas buvo įvertintas pagrindiniu Design+ prizu.
Dibbern kuriamos paprastos ir tuo pat metu išskirtinės prabangos, porceliano gaminiai gali būti pelnytai vadinami šiuolaikiniais stalo meno šedevrais.

Kolekcijos

Solid Color

45 ryškiai žaismingų ir saulėje prinokusių atspalvių, kurie atveria gausybę derinimo tarpusavyje galimybių. Dizainerių nuomone, Solid Color – tai interjerą pagardinantys prieskoniai, paverčiantys jį skaniausiu patiekalu.
Dibbern tarptautinio pripažinimo pasiekė devintojo dešimtmečio pradžioje su spalvinga kolekcija SOLID COLOR. Dibbern ir šiandien garsėja plačia šios kolekcijos spalvų palete ir dizaino adaptavimu, įsiklausant į šių dienų tendencijas. Apdovanojimus pelnęs dizainas, yra tapęs neabejotina klasika jau daugiau nei 30 metų: funkcionalus ir estetiškai patrauklus 45 skirtingų spalvų dizainas suteikia klientams beveik neribotą galimų derinių įvairovę.

Dekore

Kurkite stalo istorijas nesibaigiančių raštų gausa. Nuo minimalistinių ir abstrakčių akcentų iki vasaros gėlynų, paukščių, gaivių eukalipto motyvų, modernių linijų ir žaismingų šventinių simbolių, atvaizduotų ant lėkščių ir puodelių, kuriuos lengva derinti tarpusavyje. Tai 43 skirtingų raštų ir stilių kolekcijos, kurios neabejotinai sužadins naujas stalo dekoro idėjas.

Black forest

Tai viena iš 43 Dibbern kolekcijų. Akį traukiančios smulkios medžio šakos ir universalus bei modernus juodos ir baltos spalvų derinys.

Fine Bone China

Kai tradicija susilieja su estetika arba stalo įrankių kolekcija, kurioje suderinamas nesenstantis dizainas, tradicinis meistriškumas ir dėmesys kasdienybės iššūkiams. Apdovanojimus pelniusi Fine Bone China kolekcija, pagaminta taikant šimtmečių senumo porceliano gamybos tradicijas, įmonės porceliano gamykloje Bavarijoje.
Patvarūs, funkcionalūs ir kokybiški - gamybos principai, kuriais vadovaujasi Dibbern.

Gamintojo svetainė