Baccarat

Prancūzų krištolo pasididžiavimas – „Baccarat“ buvo įkurta 1764 metais su karaliaus Liudviko XV leidimu. Stiklo dirbtuves buvo įkurtos stiklo gamybos tradicijomis garsėjančiame Prancūzijos Lotaringijos regione. 1823 metais “Baccarat” laimėjo pirmąjį aukso medalį Nacionalinėje parodoje, tačiau svarbiausia, jog būtent šioje parodoje tuometinis Prancūzijos karalius Liudvikas XVIII atkreipė dėmesį ir užsakė „Baccarat“ sukurti krištolo indų ir taurių kolekcijas Tuileries rūmams. Ir vėliau „Baccarat“ krištolo indai ir taurės žavėjo įvairių pasaulio šalių monarchus, kunigaikščius, prezidentus. „Baccarat“ 1827 metais pristatė pirmąją prabangių šviestuvų kolekciją, kurių gamybai buvo panaudoti lyg brangakmeniai apdirbtos krištolinės dalys. 1839 metais kompanija gauna dar vieną Nacionalinės parodos aukso medalį už inovatyvius spalvoto krištolo išradimus, o 1847 metais spalvų paletę papildė unikali raudono krištolo spalva, vėliau tapusi šios kompanijos skiriamuoju bruožu. XIX amžiaus penktajame dešimtmetyje sukurtas prabangus sietynas „Zenith“, kuris pribloškė elegantiška forma, unikalia konstrukcija ir neįtikėtina meistriškai lyg brangakmeniai nušlifuotų įvairių formų krištolinių detalių gausa.

Kolekcijos

Harcourt 1841

Harcourt 1841 kolekcija, seniausia Baccarat archyve, garsėjanti savo ikonišku dizainu. Sukurta 1841 m Harcourt kolekcija mena Napaleono III laikus ir yra laikoma karališkos galios ir stabilumo simboliu.

Žiūrėti kolekciją

MASSÉNA

Tai viena iš populiariausių Baccarat krištolo kolekcijų nuo pat jo pristatymo 1978 m. Gilūs, nuožulnūs, preciziški įpjovimai taurei suteikia modernios elegancijos, tarsi įspaustas taurės kotelis platėdamas atsiskleidžia ir atveria krištolo taurę, kurioje suspindi elegancija ir lengvumas. Plati Massena kolekcija atveria skirtingas stalo serviravimo idėjas.

EYE

Krištolinis, ikoniškas Eye vazos dizainas sukurtas naudojant nepaprastą ir didelio meistriškumo reikalaujančią techniką: išoriniai horizontalūs ir vidiniai vertikalūs pjūviai sukuria stebuklingą vizualinį šviesos efektą. Nuožulnūs pjūviai paverčia Eye dizaino vazą tikra šviesos spirale, atskleidžiančia krštolo spalvų pasaulį. Baccarat Eye kolekcijai dovanoja net keletą skirtingų intensyvių spalvų, sukurtų praturtinti išskirtinių namų dizainą.

Gamintojo svetainė