Apie mus

Kiekviena detalė - meno kūrinys...

Interjero namai ISTO, atstovaujantys aukščiausios klasės baldų gamintojus (tokius kaip „B&B Italia”, „Rolf Benz“, „Siematic“, „Häcker“, „Moroso“, „Molteni & Co“) pristato naują prekės ženklą „ARTable by ISTO“.

„ARTable by ISTO“ – tai išskirtinių krištolo, sidabro ir porceliano indų bei stalo įrankių oazė. Čia stalo kultūros ekspertai ir žinovai subūrė išskirtinius pasaulio gamintojus, kuriuos vienija ilgametės gamybos tradicijos bei unikalus požiūris į prabangą, kokybę ir dizainą.

Stalo meno žinovai „ARTable by ISTO“ didžiuojasi pristatydami europietiško porceliano išradėją – vokiečių kompaniją MEISSEN, kurios gaminiai skirti aristokratiškos prabangos gerbėjams. Ši kompanija prieš daugiau nei tris šimtmečius sugebėjo įminti porceliano gamybos paslaptį.

Šiandien „Meissen“ porceliano manufaktūra yra išsaugojusi lyderiaujančias pozicijas tarp tikrojo rankų darbo porceliano gamintojų. Be to, ši kompanija  tapusi Vokietijos kultūrinio paveldo dalimi, reprezentuoja  turtingą šios šalies meninį palikimą.

Prancūzų porceliano gamintojas – BERNARDAUD pasitelkdamas seniausias gamybos tradicijas, garsiausių dizainerių bei menininkų patirtį savo kolekcijas dedikuoja šiuolakiškam gyvenimo būdui bei funkcionalumą vertinančiam žmogui.

HERMES mados namai garsūs ne tik išskirtinio stiliaus drabužių kolekcijomis, bet ir charakteringo dizaino porceliano gaminiais. Šiuo ženklu pažymėtas itin aukštos kokybės porcelianas stebina raštų, simbolių ir vaizdų įvairove.

Garsus prancūzų mados namų prekinis ženklas CHRISTOFLE prancūziškos elegancijos standartus perteikia ir stalo įrankių kolekcijose. Bendrarbiaudami su garsiausiais pasaulio dizaineriais formuoja visiškai naują supratimą apie stalo įrankių misiją ir estetiką.

Kompanija MOSER neatsitiktinai vadinama „krištolo karaliumi“. Ir ne tik dėl karališkųjų asmenų palankumo šiam nepaprasto grožio krištolui. „Moser” kompanijoje iš kartos į kartą perduodamos itin saugomos gamybos technologijos, o kruopštus rankų darbas kiekvieną gaminį paverčia tikru šedevru.

SAINT-LOUIS krištolas visame pasaulyje laikomas tikros prancūziškos elegancijos ir stiliaus standartu, o kiekvienas gaminys atspindi nepaprastą meistriškumą bei milžinišką kūrybinį potencialą. 

Dar vienas prancūzų krištolo pasididžiavimas – BACCARAT buvo įkurta 1764 metais su karaliaus Liudviko XV leidimu. Krištolas sužavėjęs įvairių pasaulio šalių monarchus, kunigaikščius ir prezidentus.

ARTable by ISTO spaudoje: 

Užburiantis krištolo ir porceliano pasauli

http://zmones.lrytas.lt/veidai-ir-vardai/zinomi-zmones-isbande-kas-dedama-ant-karaliu-stalo.htm

http://www.delfi.lt/veidai/zmones/prabangaus-porceliano-pristatyme-dalyvaves-m-petruskevicius-net-ir-elitui-tai-per-brangu.d?id=71371960

http://www.15min.lt/zmones/naujiena/lietuva/garsus-sveciai-ypatingame-renginyje-grozejosi-prabangiausiu-europoje-porcelianu-3-632379

http://www.tv3.lt/naujiena/872022/prabangios-namu-puosmenos-tirpde-lietuvos-damu-sirdis

http://zmones.lrytas.lt/veidai-ir-vardai/zinomi-zmones-isbande-kas-dedama-ant-karaliu-stalo.htm

http://www.alfa.lt/straipsnis/50029416/prabangaus-porceliano-pristatymo-renginys-sutrauke-ir-salies-garsenybes

http://www.moteris.lt/manonamai/e-skerstonas-kokia-buvo-populiariausia-dovana-tarp-kilminguju.d?id=71374574