Christofle Elementaire
Apie kolekciją

ELEMENTAIRE įrankių kolekcija buvo sukurta dizainerių Gilles Rozés ir Yves Savinel. Itin moderni ELEMENTAIRE kolekcija gali būti blizgi arba matinė. 

Nerūdijantis plienas. 

 

 

Apie Christofle

Pristatome garsų prancūzų sidabrinių stalo įrankių bei namų aksesuarų gamintoją CHRISTOFLE. Šio gamintojo istorija prasideda 1830 metais ir netrukus šis vardas imtas sieti su aukščiausia klase, o stalo sidabro klientais tampa to meto autoritetai, įskaitant Prancūzijos karalių Napaleoną III, bei Rusijos carą ir Meksikos imperatorių. Nuo XIXa. antrosios pusės CHRISTOFLE tampa žinoma pasauliniu mastu ir tiekia stalo sidabrą ministerijoms, ambasadoms, parlamentams, taip pat prabangiems viešbučiams, laivybos įmonėms ir žymioms geležinkelio bendrovėms.

CHRISTOFLE vardas per eilę darbo metų tapo elegancijos bei prabangos simboliu. Ši kompanija per ilgą savo gyvavimo laiką revoliucionavo sidabro įrankių, stalo bei namų aksesuarų stilių, techniką, gamybos metodus. Savo veržliomis bei inovatyviomis idėjomis CHRISTOFLE kiekvienam laikmečiui diktavo vis kitokį stalo kultūros supratimą.

Užklausos forma