Dibbern Solid Color
Apie kolekciją

Į sėkmės olimpą „Dibbern“ pradėjo kopti dar 1980-aisiais, pristačiusi itin daug dėmesio sulaukusią porceliano kolekciją Solid Color. 1984 metais Frankfurte Solid Color išskirtinumas buvo įvertintas pagrindiniu Design Plus prizu.

35 ryškius, žaismingus ir saulėje prinokusius atspalvius galima drąsiai derinti tarpusavyje ir prie namų interjero. Dizainerių nuomone, Solid Color – tai interjerą pagardinantys prieskoniai, paverčiantys jį skaniausiu patiekalu.

Apie Dibbern

Kompanijos „Dibbern“ ilgametės, sėkmingos veiklos paslaptimi dažniausiai yra įvardijamos ištobulintos gamybos technologijos ir unikalus, laikui ir mados pokyčiams nepavaldus dizainas. Tačiau pats T. Dibbernas (kompanijos įkūrėjas) visus nuopelnus priskiria plonajam kauliniam porcelianui ir nepaprastoms jo savybėms. Verslininkas mėgsta juokauti, kad dėl savo gaminamo porceliano tvirtumo bei ilgaamžiškumo jam nuolat tenka ieškoti naujų klientų.
Laikydamiesi filosofijos, kad stalo serviravimo elementai tėra scena, kurioje yra pateikiamas maistas, „Dibbern“ meistrai didžiausią dėmesį skiria porceliano išskirtinėms savybėms pabrėžti. Itin daug dėmesio tenka gaminio permatomumui, lygumui, spindesiui ir be abejo - atsparumui.

Užklausos forma