Dibbern Golden Forest
Apie kolekciją

GOLDEN FOREST ir BLACK FOREST kolekcijų kūrėju tapo žymus vokiečių dizaineris Bodo Sperleinas. Įkvėpimo minėtai kolekcijai jis sėmėsi rudenėjančiame miške. Žiemos sąstingiui besiruošianti gamta ir nuogi juodos spalvos medžių kamienai baltame porceliano fone atrodo išties užburiančiai. Dizaineris mano, kad mistiškumo šiam kūriniui suteikia ypatinga dekoravimo technologija, kuri primena tapybą kinų rašalu. Black Forest  (drauge su kolekcijos auksiniu variantu Golden Forest) dizaineris priskiria unisex stiliui, kuris jau spėjo pelnyti vyriškos porceliano mylėtojų auditorijos simpatijas.

Apie Dibbern

Kompanijos „Dibbern“ ilgametės, sėkmingos veiklos paslaptimi dažniausiai yra įvardijamos ištobulintos gamybos technologijos ir unikalus, laikui ir mados pokyčiams nepavaldus dizainas. Tačiau pats T. Dibbernas (kompanijos įkūrėjas) visus nuopelnus priskiria plonajam kauliniam porcelianui ir nepaprastoms jo savybėms. Verslininkas mėgsta juokauti, kad dėl savo gaminamo porceliano tvirtumo bei ilgaamžiškumo jam nuolat tenka ieškoti naujų klientų.
Laikydamiesi filosofijos, kad stalo serviravimo elementai tėra scena, kurioje yra pateikiamas maistas, „Dibbern“ meistrai didžiausią dėmesį skiria porceliano išskirtinėms savybėms pabrėžti. Itin daug dėmesio tenka gaminio permatomumui, lygumui, spindesiui ir be abejo - atsparumui.

Užklausos forma