Moser Lady Hamilton
Apie kolekciją

Ši dar 1934 m. sukurta kolekcija yra priskiriama vertingiausiems MOSER krištolo meno kūriniams. Charakteringos briaunos puikiai susilieja su paprastomis formomis ir pagyvina į apačią platėjančias taurių kojeles. Gamintojas taip pat siūlo rinktis auksu arba platina dekoruotas taures arba rinktis spalvotą jų versiją.

Garbingi savininkai: Maroko karalius Mohammed V, Čilės prezidentas, Slovakijos prezidento rūmai ir Indijos Travankoro maharadža.

Apie Moser

Viena seniausių bei autoritetingiausių Europos krištolo gamintojų kompanija „Moser“ buvo įkurta 1857 metais Čekijos mieste Karlovy Vary (tuo metu – Karlsbadas). Šis regionas ištikimiems krištolo gerbėjams yra žinomas kaip Bohemija. Gamtos išteklių turtingas kraštas jau nuo XIII amžiaus stebino pasaulį nuostabiais stiklo kūriniais ir nagingais meistrais. „Moser“ kompanijos įkūrėjas, gabus graveris bei verslininkas Ludwigas Moseris, dėl savo begalinio talento sugebėjęs kuklias dirbtuves paversti didžiule imperija, kurios gaminiais nepaliauja žavėtis iškiliausi bei įtakingiausi pasaulio veikėjai.

Užklausos forma